Stolarz Konstrukcji Drewnianych

Czy posiadasz doświadczenie w pracy przy budownictwie? Poszukujemy doświadczonego stolarza konstrukcji drewnianych gotowego do współpracy przy projektach budowlanych i remontowych.

Opis stanowiska

Będziesz zatrudniony przy nowych projektach budowlanych i remontach. Potrafisz pracować samodzielnie i czytać rysunek techniczny. Dzięki znajomości materiałów, zasad bezpieczeństwa i narzędzi, zapewnisz, że każdy projekt zostanie wykonany schludnie i na czas.

Czego oczekujemy

  • Masz odpowiednie doświadczenie zawodowe w nowych budowlach;
  • Potrafisz czytać rysunki techniczne;
  • Posiadasz certyfikat VCA;
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy

  • Holenderski kontrakt / Opcja samozatrudnienia (ZZP);
  • Wynagrodzenie zgodne z CAO klienta;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • Zakwaterowanie;
  • Transport do i z pracy.

Konekta Group to renomowana agencja rekrutacyjna i agencja pracy tymczasowej na holenderskim rynku, znana z niezawodności i ambitnych projektów. Oferujemy różnorodną pracę u wiodących firm w branży stoczniowej, przy budowie luksusowych jachtów, w przemyśle, logistyce, branży technicznej i elektrycznej, przemyśle petrochemicznym i w budownictwie. Z nami znajdziesz zatrudnienie z wynagrodzeniem zgodnym z rynkiem, w profesjonalnym i innowacyjnym zespole.

Czy uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko? Szybko aplikuj na tę świetną okazję!