Elektromonter wysokiego napięcia

Elektromonter Wysokiego Napięcia

Czy masz doświadczenie jako elektromonter systemów elektrycznych wysokiego napięcia? Czy interesuje Cię praca przy prestiżowych projektach, z których będziesz dumny? W takim razie jesteś odpowiednim kandydatem!

Opis stanowiska

Jako elektryk wysokiego napięcia możesz pracować w branży stoczniowej, przemyśle lub budownictwie. Tutaj będziesz odpowiedzialny za instalowanie, testowanie, naprawę i konserwację systemów elektrycznych o wysokim napięciu. Potrafisz czytać rysunki techniczne.

Czego oczekujemy

  • Masz minimum 5 lat doświadczenia zawodowego;
  • Masz certyfikat VCA;
  • Certyfikat NEN 3140;
  • Znasz język angielski i/lub niderlandzki.

Co oferujemy

  • Umowę holenderską/możliwość pracy na działalności;
  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem zgodnie z układem zbiorowym pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Tygodniową wypłatę wynagrodzenia;
  • Zakwaterowanie;
  • Transport do i z miejsca pracy.

Konekta Group to renomowane biuro pośrednictwa pracy na holenderskim rynku, znane z niezawodności i ambitnych projektów. Oferujemy różnorodną pracę dla wiodących firm w branżach stoczniowej, budowy luksusowych jachtów, przemysłu, elektryki, logistyki, przemysłu petrochemicznego, technicznego i budowlanego. U nas znajdziesz pracę z wynagrodzeniem zgodnym z rynkiem, w profesjonalnym i innowacyjnym zespole.

Myślisz, że jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką na to stanowisko? Odpowiedz szybko na tę ciekawą ofertę pracy!