Monter Ślusarskiego Wyposażenia Okrętowego/Ślusarz

Chcesz pracować w stoczni jako monter ślusarskiego wyposażenia okrętowego? Jeśli lubisz praktyczne wyzwania i umiesz obsługiwać ciężkie narzędzia, to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska

Jako monter ślusarskiego wyposażenia okrętowego odpowiedzialny jesteś za montaż i prefabrykację wyposażenia okrętowego: pokrywy, włazy, drzwi, okna, schody, barierki, fundamenty, wyposażenie pokładowe i inne konstrukcje stalowe oraz montaż urządzeń na podstawie powierzonej dokumentacji.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Monter ślusarskiego wyposażenia okrętowego;
  • Certyfikat VCA oraz VVL, jeśli wymagane;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Język angielski i/lub niderlandzki;
  • Umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego, urządzeń spawalniczych, oraz elektronarzędzi;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.

    Co oferujemy
  • Umowę holenderską / Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej (ZZP).
  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem zgodnie z Kolektywną Umową Pracy (CAO).
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Tygodniową wypłatę wynagrodzenia.
  • Zakwaterowanie.
  • Transport do i z miejsca pracy.

Konekta Group to renomowana agencja rekrutacyjna i agencja pracy tymczasowej na holenderskim rynku, znana z niezawodności i ambitnych projektów.
Oferujemy różnorodną pracę u wiodących firm w branży stoczniowej, przy budowie luksusowych jachtów, w przemyśle, logistyce, branży technicznej i elektrycznej, przemyśle petrochemicznym i w budownictwie. Z nami znajdziesz zatrudnienie z wynagrodzeniem zgodnym z rynkiem, w profesjonalnym i innowacyjnym zespole.

Czy uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko? Wyślij nam swoje CV i aktualne certyfikaty!