Monter rurociągów (Budowa statków/Budowa luksusowych jachtów)

Konekta obecnie poszukuje doświadczonego montera do instalacji rurociągów na statkach/luksusowych jachtach. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i podnieść umiejętności pracując przy prestiżowych projektach, to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za budowę, naprawę i instalację rurociągów. Wymaga to umiejętności samodzielnej pracy, czytania rysunków izometrycznych i dokonywania pomiarów. Potrafisz określić długości rur, a następnie je przyciąć, szlifować lub piłować, a na końcu łączyć części rur. Posiadasz wiedzę na temat różnych rodzajów materiałów, takich jak stal, stal nierdzewna, stal Duplex, system Mapress i stop Cunifer.

Czego szukamy?

  • Adekwatne doświadczenie minimum 5 lat;
  • Certyfikat VCA i VVL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • Holenderską umowę o pracę/możliwość pracy na własnej działalności;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy (CAO);
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • Zakwaterowanie;
  • Transport do i z miejsca pracy.

Konekta Group to uznana firma na holenderskim rynku, znana ze swojej stabilności i interesujących, długoterminowych projektów. Oferujemy różnorodne możliwości zatrudnienia w wiodących firmach w branżach stoczniowej, przemysłowej, logistycznej, budowlanej, petrochemicznej, inżynieryjnej i elektrycznej. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pracé w profesjonalnym, nowoczesnym zespole.

Czy uważasz, że jesteś odpowiednią osobą do tego zadania? Aplikuj już dziś!