Monter rurociągów (warsztat/pre-fab)

Monter rurociągów okrętowych (shop fitting/pre-fab)

Konekta poszukuje montera rurociągów, który jest biegły w spawaniu metodą TIG, MIG i MAG. Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności u swojego przyszłego pracodawcy? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

W tej pracy będziesz odpowiedzialny za układanie, naprawę i montaż instalacji rur. Aby móc wykonywać te zadania samodzielnie, musisz potrafić czytać rysunki izometryczne. Wiesz, jak określić długość rur, następnie je odmierzyć, przeciąć, szlifować lub piłować, a na koniec zespawać razem poszczególne części rur.

Wymagania:

  • Posiadasz ukończone szkolenie jako pijpfitter;
  • Potrafisz wykonywać spawanie gazowe TIG, MIG i MAG;
  • Posiadasz certyfikaty VCA i VVL;
  • Posiadasz dobre umiejętności języka angielskiego i niderlandzkiego.

Co oferujemy:

  • Zróżnicowaną pracę w zgranym zespole;
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia zawodowego i wieku;
  • Stały kontaktowy i coaching na miejscu pracy;
  • Dużą swobodę i możliwości rozwoju;
  • Środki ochrony osobistej (PBM);
  • Możliwość uczestnictwa w kursach.

Szacunek, troska i rozwój to centralne wartości naszej wielokulturowej organizacji. Przywiązujemy dużą wagę do osobistego rozwoju naszych pracowników. Zapewniamy wsparcie na miejscu pracy, rozwój kariery i perspektywy zawodowe. Ludzie wybierają Konekta, ponieważ płacimy terminowo i oferujemy atrakcyjne, długoterminowe projekty. Oferujemy Ci zróżnicowaną pracę z doskonałym wynagrodzeniem, w przyjemnym i nowoczesnym zespole.

Czy uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko? Odpowiedz szybko na tę interesującą ofertę pracy!