Spawacz Elektrodowy 111

Konekta poszukuje spawaczy! Czy posiadasz ważny certyfikat VCA i szukasz nowego wyzwania? Czytaj dalej!

Opis stanowiska

Będziesz pracować w branży stoczniowej i budowlanej. Praca polega na samodzielnym spawaniu na podstawie rysunków i instrukcji. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będziesz w stanie zakończyć każdy projekt na czas.

Czego szukamy

  • Masz doświadczenie zawodowe jako spawacz;
  • Posiadasz certyfikat spawalniczy 111 oraz certyfikat VCA;
  • Mówisz płynnie po niderlandzku i angielsku.

Co oferujemy

  • Umowę holenderską / Opcję samozatrudnienia (ZZP);
  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem zgodnie z Kolektywną Umową Pracy klientów;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Tygodniową wypłatę wynagrodzenia;
  • Zakwaterowanie;
  • Transport do i z miejsca pracy.

Konekta Group to uznana firma na holenderskim rynku, znana z stabilności i długoterminowych, interesujących projektów. Oferujemy zróżnicowaną pracę dla wiodących firm w branży budowy statków, przemysłu, logistyki, budownictwa, przemysłu petrochemicznego, technologii i sektorów elektrycznych, z konkurencyjnymi wynagrodzeniami i profesjonalnym i nowoczesnym zespołem.

Czy uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!